> 02 de outubro de 2014
Programación
Xoves
07:00 -
Nada es para siempre ®
Serie
07:30 -
Animación
Animación
09:00 -
Un chupete para ella ®
Serie
10:00 -
Botineras
Telenovela
11:00 -
El grial de Ancares ®
Serie
11:30 -
Mi gorda bella
Telenovela
12:30 -
En su punto
Programa de cocina
13:00 -
Camino de leyenda
Programa
14:00 -
Un chupete para ella
Serie
15:00 -
Botineras ®
Telenovela
16:00 -
Nada es para siempre
Serie
16:30 -
Pop corn ®
Magazine
17:00 -
Ivanhoe
Animación
17:30 -
Las aventuras de Emily y Alexander
Animación
18:00 -
Mi mansión está en venta
Magazine
19:00 -
O Tempo
Meteoroloxía
19:05 -
Mi gorda bella ®
Telenovela
20:00 -
O Tempo
Meteoroloxía
20:05 -
Antoloxía da memoria ®
Programa de entrevistas
20:30 -
Chiloe
Documental
21:30 -
Novas + O Tempo
Informativo
22:00 -
No existe el crimen perfecto o quizás sí
Cine
00:00 -
Novas + O Tempo ®
Informativo
00:30 -
Televentas
Televentas
07:00 -
Nada es para siempre ®
Serie
07:30 -
Animación
Animación
08:00 -
Novas + O Tempo ®
Informativo
08:30 -
Animación
Animación
09:00 -
Un chupete para ella ®
Serie
10:00 -
Botineras
Telenovela
11:00 -
Antoloxía da memoria ®
Programa de entrevistas
11:30 -
Mi gorda bella
Telenovela
12:30 -
En su punto
Programa de cocina
13:00 -
Camino de leyenda
Programa
14:00 -
Un chupete para ella
Serie
15:00 -
Botineras ®
Telenovela
16:00 -
Nada es para siempre
Serie
16:30 -
Coto abierto ®
Magazine
17:00 -
Ivanhoe
Animación
17:30 -
Las aventuras de Emily y Alexander
Animación
18:00 -
Mi mansión está en venta ®
Magazine
19:00 -
O Tempo
Meteoroloxía
19:05 -
Mi gorda bella ®
Telenovela
20:00 -
O Tempo
Meteoroloxía
20:00 -
El grial de Ancares ®
Serie
20:30 -
Chiloe
Documental
21:30 -
Novas + O Tempo
Informativo
22:00 -
Antoloxía da memoria
Programa de entrevistas
22:30 -
Archivos del más allá
Magazine
23:30 -
Pop corn ®
Magazine
00:00 -
Novas + O Tempo ®
Informativo
00:30 -
Televentas
Televentas
07:00 -
Nada es para siempre ®
Serie
07:30 -
Animación
Animación
08:00 -
Novas + O Tempo ®
Informativo
08:30 -
Animación
Animación
09:00 -
Un chupete para ella ®
Serie
10:00 -
Botineras
Telenovela
11:00 -
El grial de Ancares ®
Serie
11:30 -
Mi gorda bella
Telenovela
12:30 -
En su punto
Programa de cocina
13:00 -
Camino de leyenda
Programa
14:00 -
Un chupete para ella
Serie
15:00 -
Botineras ®
Telenovela
16:00 -
Nada es para siempre
Serie
16:30 -
El grial de Ancares ®
Serie
17:00 -
Ivanhoe
Animación
17:30 -
Las aventuras de Emily y Alexander
Animación
18:00 -
Pop corn
Magazine
19:00 -
O Tempo
Meteoroloxía
19:05 -
Mi gorda bella ®
Telenovela
20:00 -
O Tempo
Meteoroloxía
20:00 -
Antoloxía da memoria ®
Programa de entrevistas
20:30 -
Chiloe
Documental
21:30 -
Novas + O Tempo
Informativo
22:00 -
Pista azul
Deporte
22:45 -
La reina de los piratas
Cine
00:00 -
Novas + O Tempo ®
Informativo
00:30 -
Televentas
Televentas
07:00 -
Nada es para siempre ®
Serie
07:30 -
Animación
Animación
08:00 -
Novas + O Tempo ®
Informativo
08:30 -
Animación
Animación
09:00 -
Un chupete para ella ®
Serie
10:00 -
Botineras
Telenovela
11:00 -
Coto abierto ®
Magazine
11:30 -
Mi gorda bella
Telenovela
12:30 -
En su punto
Programa de cocina
13:00 -
DXT
Programa
14:00 -
Un chupete para ella
Serie
15:00 -
Botineras ®
Telenovela
16:00 -
Nada es para siempre
Serie
16:30 -
Antoloxía da memoria ®
Serie
17:00 -
Ivanhoe
Animación
17:30 -
Las aventuras de Emily y Alexander
Animación
18:00 -
Rumbo al inglés
Magazine
19:00 -
O Tempo
Meteoroloxía
19:05 -
Mi gorda bella ®
Telenovela
20:00 -
O Tempo
Meteoroloxía
20:00 -
El grial de Ancares ®
Programa de entrevistas
20:30 -
Chiloe
Documental
21:30 -
Novas + O Tempo
Informativo
22:00 -
Oxígeno
Cine
23:30 -
Pista Azul ®
Deporte
00:00 -
Novas + O Tempo ®
Informativo
00:30 -
Televentas
Televentas
07:00 -
Nada es para siempre ®
Serie
07:30 -
Animación
Animación
08:00 -
Novas + O Tempo ®
Informativo
08:30 -
Animación
Animación
09:00 -
Un chupete para ella ®
Serie
10:00 -
Botineras
Telenovela
11:00 -
Antoloxía da memoria ®
Programa de entrevistas
11:30 -
Mi gorda bella
Telenovela
12:30 -
En su punto
Programa de cocina
13:00 -
DXT
Programa
14:00 -
Un chupete para ella
Serie
15:00 -
Botineras ®
Telenovela
16:00 -
Nada es para siempre
Serie
16:30 -
Pista Azul ®
Deporte
17:00 -
Ivanhoe
Animación
17:30 -
Las aventuras de Emily y Alexander
Animación
18:00 -
Coto abierto
Magazine
19:00 -
O Tempo
Meteoroloxía
19:05 -
Mi gorda bella ®
Telenovela
20:00 -
O Tempo
Meteoroloxía
20:05 -
Chiloe
Documental
21:00 -
El grial de Ancares
Serie
21:30 -
Novas + O Tempo
Informativo
22:00 -
Justicia callejera
Cine
23:30 -
Pista Azul ®
Deporte
00:00 -
Novas + O Tempo ®
Informativo
00:30 -
Televentas
Televentas
07:00 -
Animación
Animación
10:30 -
Coto abierto ®
Magazine
11:30 -
Rumbo al inglés ®
Magazine
12:00 -
En su punto ®
Programa de cocina
13:30 -
Adelante reporteros ®
Magazine
14:30 -
Nilo, tesoro africano
Documental
15:30 -
Rumbo al inglés ®
Magazine
16:00 -
El Orinoco Humboldt
Documental
17:00 -
El Danubio en pirgaua
Documental
18:00 -
Antoloxía da memoria ®
Programa de entrevistas
18:30 -
No puede ser el cielo
Cine
20:00 -
Virginidad
Cine
21:30 -
Pop corn
Magazine
22:00 -
Sin corazón
Cine
00:00 -
Televentas
Televentas
07:00 -
Animación
Animación
10:00 -
Adelante reporteros ®
Magazine
12:00 -
En su punto ®
Programa de cocina
13:00 -
Jordania a caballo tras la huella de Lawrence
Documental
14:00 -
Balnearios de leyenda ®
Magazine
15:00 -
DXT ®
Magazine
16:00 -
Nilo, tesoro africano
Documental
19:00 -
El aventurero de la tortuga
Cine
20:30 -
Enjambre mortal
Cine
22:00 -
Puentes lejanos
Cine
00:00 -
Televentas
Televentas
Destacados

Novas

As novas máis destacadas da xornada, nos servizos informativos da televisión do Grupo El Progreso de luns a venres ás 21:30h

Antoloxía da memoria de Lugo

Todos os martes unha nova entrega de Antoloxía da memoria de Lugo, un espazo semanal de entrevistas no que se recollen as lembranzas de centos de lucenses sobre a súa infancia, estudos, costumes e traballos moitos deles desaparecidos